SHQIPERIA

Helikopteri i FA evakuon 15 persona të bllokuar në Theth e Shalë

Spread the love

Forca Ajrore, përmes ekuipazhit të Cougar, evakuoi të dielën 15 persona në fshatrat Thesh e Shalë.

Mes tyre dy të sëmurë, problematika e të cilëve u konstatua pak minuta përpara nisjes së helikopterit nga Farka.

15 personat, përfshirë edhe disa mësues, u dërguan në Shkodër.

Related posts

Ish Deputetja Pampuri: Edi Rama në grahmat e fundit të qeverisjes së tij me banditët!

dritatv

Populli dhe opozita, lojë kukafshehtas mes tyre

dritatv

Opozita në protestë, Rama në Berat: Tepsinë do ta çojmë për skrap

dritatv

Leave a Comment