KURIOZITETE

Guvernatori befason Donald Trump: Vesh çorap me portretin e tij!

Spread the love

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump shumë herë ka qenë cak i shakave në media për shkak të flokëve të tij që shumë herë merrni formë qesharake.

E një gjë e tillë nuk ka lënë që t’i ik dorësh as Guvernatorit të Luizianës, Billy Nungesser, i cili teksa po e priste presidentit Trump në aeroportin e Lake Charles, kishte përgaditur një befasi që do ta lente të habitur Trump.

Në fotografinë e publikuar nga CNN, Nungesser shihet duke ia treguar presidentit Trump qorapet e tij të mbathura me portretin eTrump.

Ende nuk dihen arsyet e një veprimi të tillë të Guvernatorit Nungesser, por mesa duket ata kanë një liri dhe miqësi të shëndoshë për të bërë shaka të tilla.

Më poshtë mund ta gjeni fotografinë:

Related posts

E PANJOHUR/ Gusht 1939: dy arka me minerale të çmuara nga Kosova për Kontin Çiano

dritatv

Interesante: A e dini pse avionët e pasagjerëve janë kryesisht të bardhë?

dritatv

Vajza e arkitektit të Hitlerit mori një shpërblim për mbështetjen e artistëve hebrenj

dritatv

Leave a Comment