KURIOZITETE

Gosti nënujore: kur peshqit e vegjël hanë të madhin dhe i madhi ha të voglin (video)

Spread the love

Një skenë e rrallë është arritur të kapet në thellësinëe detrave nga një grup eksploruesish nënujorë, ku një grup peshkanqenësh të vegjël ushqehen me një peshk të madh të ngordhur, e ndoshta të vrarë prej tyre.

Më pas në këtë gosti, shfaqet peshkaqen i madh që gëlltit një peshkaqen të vogël.

Shihni se ç’ndodh…

Related posts

79 vite nga Lufta e Dyte Boterore, si nisi gjithçka

dritatv

Ndërtesa më e lartë në botë po merr formë: Pamje që zbulojnë ndërtimin e “Jeddah Tower” në Arabinë Saudite

dritatv

Frymëzuese edhe për Shqipërinë: avokati që pastroi një plazh nga mbi 4 milion kg plehra (video)

dritatv

Leave a Comment