Gjyshet janë plot imagjinatë dhe fotot e dëshmojnë!

Gjyshet janë pjesë aq e rëndësishme e familjes, dhe prania e tyre është e mirëpritur edhe në këtë botë moderne. Ato ende kujdesen për nipat dhe mbesat si askush tjetër.

Mbase dikush mendon se është stereotip, por shumë mendojnë se gjyshet me të vërtetë bëjnë gjëra qesharake dhe argëtuese.

Për t’ua dëshmuar, i sjellim fotot ku gjyshet prezantohen si unike, që japin nivel të pabesueshëm dashurie, mbështetje, kujdes dhe emocione pozitive.

Janë plot imagjinatë

15 Photos That Prove Our Grannies Rock

Gatuajnë petullat më të shijshme në botë, dhe u thonë se nuk ju shtojnë në peshë

15 Photos That Prove Our Grannies Rock

Bëjnë kapele të thurura edhe për kafshët

15 Photos That Prove Our Grannies Rock

Punojnë me grep për secilën qoshe të shtëpisë

15 Photos That Prove Our Grannies Rock

Ua bëjnë qejfin mbesave

15 Photos That Prove Our Grannies Rock

Qepin xhinset e shqyera, pa e ditur se janë në modë

15 Photos That Prove Our Grannies Rock

- Reklamë -

LEXO MË SHUMË

Yildirim: Lufta e lavdishme do të vazhdojë derisa nuk do të mbetet asnjë terrorist

Kryeministri i Turqisë, Binali Yildirim deklaroi se "Lufta e lavdishme do të vazhdojë derisa në ato toka nuk do të mbetet asnjë terrorist”. “Nëse sot...

“Shoferët e mirë” do paguajnë më pak për siguracionin e makinave

Nga e hëna nisi mbajtja e historikut të aksidenteve automobilistike. Drejtuesit e automjeteve që në një vit kalendarik nuk përfshihen në asnjë aksident do...

Paloka: E di i gjithë Durrësi, Dako është “zari i të fortëve”

Pas arrestimit të anëtarëve të grupit të “Avdylajve”, përgjimet kanë nxjerrë edhe biseda të tyre me kryetarin e Bashkisë Durrës, Vangjush Dako. Sipas PD,...

Së fundi

Erdogan: Do të presim një kohë të caktuar për operacionin në lindje të Eufratit

Turqia do të presë për operacionin antiterrorist në lindje të lumit Eufratit në veri të Sirisë, tha presidenti i vendit, Recep Tayyip Erdogan. “Biseda telefonike...

Stoltenberg: E gjithë bota të ushtrojë presion ndaj Koresë së Veriut

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg tha se temat kryesore në takimin e ministrave të Jashtëm të NATO-s do të jenë bashkëpunimi NATO-Bashkimi...

VIDEO/ Shkrirja e strukturave të PS në Shkodër, reagon ish-kreu socialist: U shkel statusi i partisë

Shkrirja e strukturave të Partisë Socialiste në Shkodër, lajm që u pohua 2 ditë më parë nga...