SHQIPERIA

Gjendet trupi i peshkatarit të mbytur në lumin Drin

Spread the love

Polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga ujërat e Drinit trupin e një peshkatari, i cili ishte zhdukur rreth 12 ditë më parë.

Bëhet fjalë për 54-vjeçarin Agim Zeqja, i cili ishte mbytur në Lumin Drin në Lezhë, 12 ditë më parë.

Pas kërkimeve të shumta, polumbarët arritën të gjejnë trupin e tij rreth 300 metra larg vendit ku dyshohet se ishte mbytur dhe ta nxjerrin në breg.

Related posts

Tabaku: Baxhanaku i Ramës, pjesë e skemës mafioze për monopolin e kontrollit të faturimit të biznesit

dritatv

Shteti në gjunjë! Tre drejtorë japin dorëheqjen të kërcënuar nga mafia e pronave. Nuk zbatojnë dot vendimin e gjykatës së lartë

dritatv

PS-PD, beteja e radhës; përplasje për rregullat e reja për arrestimin e deputetëve

dritatv

Leave a Comment