KUZHINE

Gabimet më të zakonshme të amvisave për festa!

Spread the love

Shpesh nëpër raste ditëlindjesh e festash, shumë amvisa bëjnë disa gabime në shtrimin e tavolinës.

Por, cilat janë ato gabime dhe si duhet t’i përmirësojmë ato? Nutricionistja Rolina Naço, e ftuar në emisionin “Në shtëpinë Tonë”, na tregon më shumë si dhe na jep disa sugjerime duke filluar që nga lista e blerjes së ushqimeve në treg.

Related posts

Pite shumë e shijshme me mollë, arra dhe çokollata: Nuk kushton shumë, ndërkaq gatuhet në çast!

dritatv

Racioni në gotë – ‘smoothie’ portokalli me shafran

dritatv

Qofte në salcë domateje: Shumë të buta dhe të shijshme dhe gatuhen në çast!

dritatv

Leave a Comment