AKTUALITET

Ftesë për udhëtim në Kolashin, 02-03 shkurt 55 euro

Spread the love

Kolashin, 02-03 shkurt 55 euro

Ne cmim perfshihet:
🚌Transporti vajtje-ardhje
🏩Akomodimi ne hotel Perla 4 yje per 1 nate qendrimi
🍵 Mengjesi, perdorimi i faciliteteve te hotelit Pishine, Sauna, Palester etj.

Kontakt: 055 24 27 09 ose ne adresen e fb agjensi udhetimi vila viaggi

Related posts

80-vjeçari i krishterë që ua mëson fëmijëve leximin e Kur’anit (Video)

dritatv

Kosova bëhet me ushtri, shikoni reagimin e Milot Rashicës

dritatv

Halil Kastrati dhe Gold Ag e nisin ditën duke dhuruar çelsat e një shtëpie

dritatv

Leave a Comment