Fiton Juventus, çlirohet Cristiano! Goli i parë me bardhezinjtë është me fat (Video)

Juventusi arriti të fitonte 2-1 në transfertë ndaj Sassuolos, por lajmi ishte se të dy golat u shënuan nga i shumëprituri Cristiano Ronaldo.

Sulmuesi portugez zhbllokoi ndeshjen me një gol me fat, pasi topi që bëri karambol në zonë dhe u përplas në shtyllë, i erdhi në këmbë CR7-s, i cili vetëm sa e shtyu në rrjetë.

Ndërsa goli i dytë erdhi pas një goditjeje të bukur me të majtën në zonë.

Në fund të ndeshjes shkurtoi diferencën Babacar me kokë, ndërsa Douglas Costa u ndëshkua me të kuq pasi pështyu kundërshtarin./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Vendet e rajonit solidarizohen me Turqinë pas tërmetit të fuqishëm

Krerët shtetërorë të Maqedonisë së Veriut, Shqipërisë dhe Kosovës kanë reaguar pas tërmetit të fuqishëm në Turqi...

Po kalonte mbi 26 mijë euro në Rinas, arrestohet 38-vjeçari

Policia Kufitare godet një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi, duke proceduar penalisht një 38 vjeçar, si dhe ka sekuestruar 26500...

Në shkollë për drejtor

Në krye të qendrave shëndetësore dhe spitaleve nuk do të ketë më drejtues të cilët nuk kanë në formimin e tyre arsimor, menaxhimin. Prej vitesh...

Së fundi

Qeveria paralajmëron vendim të ri për reciprocitetin me Serbinë

Tregu kosovar është vërshuar me produkte të importuara nga Serbia. Këtë e ka mundësuar heqja e taksës më 31 mars nga Qeveria në detyrë. Statistikat tregojnë...

Greqia shënon viktimën e 173-të nga COVID-19, 10 raste të reja në 24 orët e fundit

Greqia ka shënuar edhe një viktimë së fundmi nga COVID-19 duke e çuar bilancin në 173. Vendi fqinj në 24 orët e fundit ka shënuar...

Kosovë : 9 raste të reja me Covid-19 dhe 3 të shëruar.

NËNTË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR! Sot më 26 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar...