SHQIPERIA

Fier/ Përplasen automjetet, 1 i vdekur

Spread the love

Policia e Fierit ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ku mbeti i vdekur një person. Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Benz” si edhe janë dëmtuar 2 pasagjerët në mjetin tip furgon të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe 2 të dëmtuarve si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Ndërkohë një kalimtar ka sjellë për “BalkanWeb” edhe pamjet e para nga vendi i ngjarjes pak çaste pas aksidentit ku personat e dëmtuar shihen ende brenda mjetit.

Aksidenti Mallakaster

 

Related posts

Basha, në krah të Idrizit e Kryemadhit: Vendi në emergjencë kombëtare

dritatv

Rama: Do marrim Pogradecin!

dritatv

Shkodra përkujton 2 prillin, katër të rinj u vranë në 1991

dritatv

Leave a Comment