KURIOZITETE

FANTASTIKE/ Albumi me dhelpra i një minatori fotograf

Spread the love

Ivan Kislov, një minator rus nga gadishulli Chukotsky, në kohën e tij të lire merret dhe me fotografinë.

Peizazhi arktik në verilindje të Rusisë është shtëpia e shumë kafshëve që ai ka një mundësi t’i takojë çdo ditë, e sidomos dhelprave.

Ja ç’ka kanë kapur shkrepjet e tij…/tesheshi.com/

Related posts

Një thirrje nga Katovica: bota duhet shpëtuar nga ngrohja globale

dritatv

I gjithë sekreti i bukurisë qëndron tek vaji i kokosit!

dritatv

Tom Goron, 12-vjeçari nga Franca kalon La Manche-in i vetëm

dritatv

Leave a Comment