SHOWBIZ

Eno Popi baba për herë të parë

Spread the love

Eno Popi do të bëhet baba për herë të parë i një vajze. Ka qënë kolegia e tij, Arbana Osmani, e cila e ftuar në emisionin “100 milionë” ka zbuluar surprizën.

Më pas nëpërmjet një postimi në Instagram moderatori i Top Channel ka konfirmuar lajmin, duke publikuar ekon e bebes në pemën e zbukuruar të Krishtlindjeve.

Eno Popi dhe dhe partnerja e tij, Atena, kanë marrë urime të shumta nga miq e kolegë.

Një ndër ta është edhe Ledion Liço, i cili ka uruar çiftin duke shkruar: “Më në fund një vajzë!!! Shumë të lumtur për ju çifti me fat”./Top Channel/

Related posts

Tjetër dasmë në “Windsor”, martohet mbesa e Elisabeth II (Foto)

dritatv

Guillerma Del Toro fitues i çmimit “Luani i Artë” në Festivalin e filmit në Venecia

dritatv

A po largohet Arbana Osmani nga Top Channel?

dritatv

Leave a Comment