• Home
  • SHOWBIZ
  • Edhe të huajt pëlqejnë këngën e Adelina Berishës
SHOWBIZ

Edhe të huajt pëlqejnë këngën e Adelina Berishës

Spread the love

“Bonita” titullohet kënga e fundit e Adelina Berishës, e cila është duke u pëlqyer nga fansat e këngëtares.
Kënga, e cila është realizuar nga producenti i shumë hiteve, Big Bang, u publikua më 16 gusht.
Ndërsa përveç fansave shqiptarë, “Bonita” po pëlqehet edhe nga të huajt.
Në një video të publikuar në kanalin e Jay Munchie në YouTube, shihet reagimi i tij në lidhje me këtë këngë.

Ndryshe, videoja e këngës së re të Adelinës ka grumbulluar afro 800 mijë shikime në YouTube. /Telegrafi/

Related posts

Albëria dhe Anxhelina shkëlqejnë së bashku në një fotografi nënë e bijë

dritatv

Beyonce dhe Jay Z marrin “Çelësin e qytetit”

dritatv

Dua Lipa hyn në historinë e Çmimit “Brit Awards”

dritatv

Leave a Comment