KURIOZITETE

E rrallë dhe e frikshme: tornado në zemër të Amsterdamit (video)

Spread the love

Një tornado është filmuar në zemër të Amsterdamit, pas një vale moti me erëra stuhi që përfshiu disa pjesë të Europës orët e fundit.

I nxehti është shoqëruar me një destabilitet moti, i cili ka sjellë dhe spektakle të tilla të frikshme aty  ky gëlon jeta njerëzore. /tesheshi.com/ 

WEATHER/ METEO WORLD@StormchaserUKEU

WOW… very impressive in , Netherlands yesterday evening 9th of August! Report Baby Tuwanakotta https://www.instagram.com/p/B0-VbpWFxT_/?igshid=1moisjz0utzst 

Embedded video

80 people are talking about this

Related posts

DOKUMENTAT: Lajthitjet e Kadaresë te “Dimri i vetmisë së madhe”, partia ia numëron një më një

dritatv

Dëborë pranë Mekës, arabët në rrjete bëjnë “dasëm”

dritatv

Shitet miliona dollarë skeleti i një dinozauri

dritatv

Leave a Comment