Digjet një makinë në Lezhë, dyshimet e para

Sot, rreth orës 13:05, në Shëngjin, Lezhë është djegur një mjeti tip “Benz” në pronësi të shtetasit E.D., 41 vjeç, banues në Lezhë.

Shërbimet e Policisë kanë identifikuar dhe shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme, shtetasin M.P., 19 vjeç, banues në Shengjin , si autori i dyshuar i zjarrvënies së automjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

MPJ: Madagaskari nuk e ka tërhequr njohjen, Serbia po bën përsëri propagandë

Mediat serbe raportuan më herët se shteti i Madagaskarit ka tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës. Kreu i diplomacisë serbe, Ivica Daçiç citohet të ketë...

VIDEO/ Barcelona apo Real? Jo, është Sevilla supriza në La Liga

Parashikimet përpara nisjes së sezonit e kuotonin si skuadrën që do t’i hapte punë pretendentëve të përhershëm...

Kalonin lumin me litar, ndërtohet ura e re në Librazhd, Balla: Shembull kuptimplotë sesi punojnë bashkë pushteti vendor dhe ai qëndror

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla së bashku me kryetarin e Bashkisë së Librazhdit,...

Së fundi

Si të pastrojmë këpucët e bardha, 8 mënyra të thjeshta me produkte shtëpiake

Këpucët e bardha janë pjesë e garderobë së të gjithëve pothuajse. Fatkeqësisht, meqenëse ato bëhen pis kaq lehtë, edhe nëse kujdeseni shumë, shumica prej nesh...

“EBA i ka bërë kërkesë zyrtare SHBA-së për avionët luftarakë F-35”

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) të cilat pak kohë më parë nënshkruan marrëveshjen e "normalizimit" me Izraelin, thuhet se i kanë bërë kërkesë zyrtare...

COVID-19, rritje rekord e infeksioneve të reja në Europën Qendrore

Sllovakia ka thyer rekordin e saj për rritjen ditore në numrin e rasteve të COVID-19 për të katërtën ditë radhazi, duke raportuar 522 infeksione...