SHQIPERIA

Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

Spread the love

Gjatë natës së kaluar në territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rrugë.

Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se makina e djegur rezulton të jetë në pronësi të bashkëshortes së gjyqtarit, Sokol Binaj. Bashkëshortja e Binajt punon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:00 në rrugën “Grigor Heba” në kryeqytet, ndërsa makina ishte me targë “TR 9837 S”.

Related posts

ARRSH paralajmëron shoferët: Do të bjerë borë, bëni kujdes!

dritatv

Dëborë dhe ftohtë për festa

dritatv

Shqipëria, e treta për numrin e emigrantëve. Na e kalon vetëm Gaza dhe…

dritatv

Leave a Comment