Uncategorized

Digjet autobusi shqiptar në Greqi

Spread the love

Një autobus shqiptar me pasagjerë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Istmo të Korinthit në Greqi.

Autobusi është djegur plotësisht, por fatmirësisht rreth 30 pasagjerë që ishin në të kanë mundur të shpëtojnë pa u lënduar.
Shkaqet e rënies së zjarrit në autobus janë ende të paqarta./Top Channel/

Related posts

Ligji i Luftës dhe “Deti”, Kotzias-Bushati diskutojnë temat e nxehta

dritatv

Politikani i djathtë gjerman që po kthehet në mysliman: Arthur Wagner

dritatv

Gjykata Apelit reagon pas raportit të auditimit

dritatv

Leave a Comment