SHQIPERIA

Dhunon bashkëshorten dhe djalin 18 vjeç, arrestohet 50 vjeçari

Spread the love

Një 50-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Lushnje pasi ka ushtruar dhunë ndaj djalit dhe bashkëshortes së tij.

Policia bën të ditur se në pranga është vënë shtetasi Dalip Dulja, banues në Qerret, Lushnje.

Sipas policisë, arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi për motive të dobëta ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në ambientet e banesës, ndaj djalit, shtetasit D.D, 18 vjeç dhe ndaj bashkëshortes së tij, shtetases A.D, 46 vjeçe, e cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtje.

Top Channel

Related posts

Kush e zëvendëson Eduard Halimin?

dritatv

Nis sistemi i bulevardit kryesor, Arnold Kariqi: Bashkia në punë

dritatv

Fortnite, loja e re që ka “skllavëruar” adoleshentët

dritatv

Leave a Comment