• Home
  • SHQIPERIA
  • Dhunon bashkëshorten dhe djalin 18 vjeç, arrestohet 50 vjeçari
SHQIPERIA

Dhunon bashkëshorten dhe djalin 18 vjeç, arrestohet 50 vjeçari

Spread the love

Një 50-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Lushnje pasi ka ushtruar dhunë ndaj djalit dhe bashkëshortes së tij.

Policia bën të ditur se në pranga është vënë shtetasi Dalip Dulja, banues në Qerret, Lushnje.

Sipas policisë, arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi për motive të dobëta ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në ambientet e banesës, ndaj djalit, shtetasit D.D, 18 vjeç dhe ndaj bashkëshortes së tij, shtetases A.D, 46 vjeçe, e cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtje.

Top Channel

Related posts

Albert Veliu, Xhafaj: Qytetari dixhital i sajuar

dritatv

Kongresi i Infermierisë, Rama: Partitë s’do punësojnë më në mjekësi. Synojmë rritjen e pagave

dritatv

Kryemadhi: Rama po kërcënon LSI-në! Tahiri po shantazhon Ramën!

dritatv

Leave a Comment