Dea Gea nuk mban më, kritikon ashpër klubin

David De Gea e quajti humbjen ndaj Newcastle si të “papranueshme” dhe pranon që duhet të përmirësohen në “gjithçka”. Gardiani i portës së Manchester United i bën thirrje shokëve të ekipit të rrisin nivelin e lojës.

“Kjo është ndoshta koha ime më e keqe që kam kaluar qëkur jam pjesë e klubit. Nuk e di se çfarë po ndodh. Nuk krijuam asnjë rast konkret”.

Gjithsesi, gardiani i portës kërkon të ngrejë moralin duke vënë në dukje se luajnë për një klub të madh dhe thekson që do të vazhdojnë të luftojnë fort, të stërviten fort, për të fituar sa më shumë ndeshje.

United aktualisht ndodhen në vendin e 12-te, vetëm 2 pikë me shumë nga zona e rënies nga kategoria.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Udhëtarët në frikë pasi dy bartës të valixheve në aeroportin e Londrës u diagnostikuan me coronavirus

Në aeroportin e Londrës, dy bartës të valixheve janë diagnostikuar me coronavirus, gjë që i ka frikësuar shumë udhëtarët që shfrytëzuan atë...

Greqia shton gardhin ekzistues me Turqinë

Tensioni është rritur përsëri në kufirin greko-turk në pikën Kastanjes të lumit Evro mëngjesin e së premtes pasi nga ana turke hidhen...

Seanca parlamentare nis me betimin e dy deputetëve të rinj

Seanca plenare ka nisur me betimin e dy deputetëve të rinj të Kuvendit të Shqipërisë. Dritan Bici dhe Silva Caka, pas betimit ditën e sotme...

Së fundi

Ky shtet anulon procesin mësimor për tërë vitin 2020, s’ka as mësim online

Bolivia ka marrë vendim që procesi mësimor të anulohet për tërë vitin kalendarik për shkak të përhapjes së koronavirusit. Kështu, rreth dy milionë nxënës në...

Kosovë : Janë regjistruar 218 raste të reja dhe 15 viktima gjatë 24 orëve të fundit .

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) njoftoi se 15 pacientë kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit dhe janë regjistruar 218 raste të reja...

Tragjike në kosovë, dy vëllezër vdesin në një ditë nga Covid-19 në Pejë

Dy vëllezër që ishin haxhi, Mustafë Zekaj dhe Zekë Zekaj, të moshës 85 dhe 78 vjeç, vdiqën gjatë natës në Novosellë të Pejës. Vëllezërit kishin...