Ç’po ndodh në PD? Kryemadhi i shkon Bashës në zyrë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka mbërritur rreth orës 16 e 10 në selinë blu. Gazetari Klajdi Bodlli raporton për “BalkanWeb” se aleatja kryesore e Lulzim Bashës ka hyrë në zyrën e këtij të fundit.

Nuk dihet se për çfarë po diskutojnë ata të dy, por takimi vjen një ditë para seancës plenare të së enjtes. Kujtojmë që më herët gjatë të enjteve opozita ka protestuar, por nuk dihet ende çfarë do ndodhë nesër.

Ndoshta për tu koordinuar me njëri-tjetrin zhvillohet edhe ky takim.

 

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Indonezi, sërish shpërthen vullkani më aktiv

Vullkani më aktiv në Indonezi, Merapi ka filluar sërish të hedhë hi dhe tym në disa shpërthime në më pak se dy javë nga...

Labinot Tahiri: Mos anëtarësimi i Kosovës në Interpol dështim për vendin

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri është shprehur i dëshpëruar lidhur me dështimin e Kosovës për anëtarësim në Interpol. Ai ka thënë se dështimi...

Ministri iranian i Mbrojtjes: Largimi i SHBA-së nga rajoni, kusht për uljen e tensioneve

Ministri i Mbrojtjes i Iranit, Amir Hatami, ka thënë se është kusht që SHBA të tërhiqet nga...

Së fundi

Lajmet dt : 25 / 09/ 2020

https://youtu.be/6Mzr2UNEIGE   DRITA TV LAJME 25 9 2020 Lumi Vjosa ka përplasur sërish politikisht kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin ilir Meta. Pasi ky i fundit kërkoi që...

Kërcënojnë të hedhin hije mbi bashkëpunimin për COVID, përplasje SHBA-Kinë-Rusi

Përplasjet në rritje midis Shteteve të Bashkuara nga njëra anë dhe Kinës e Rusisë nga ana tjetër u shfaqën hapur të enjten në periferitë...

Rrëzohet një aeroplan ushtarak në Serbi, një viktimë

Një aeroplan ushtarak është rrëzuar në Serbi. Mediat lokale raportojnë se njëri nga pilotët ka humbur jetën ndërsa tjetri po kërkohet. Gjithashtu është lënduar edhe një...