• Home
  • SHOWBIZ
  • Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes
SHOWBIZ

Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes

Spread the love

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

TMZ ka bërë me dije, ditën e djeshme, se çifti i ka dhënë fund lidhjes së tyre pas disa muajsh së bashku.

Herën e fundit që Grande dhe Davidsoon janë fotografuar bashkë, është vënë re që tatuazhi me veshë lepuri që Pete kishte bërë pas veshit, si dedikim për Ariana-n, ishte zëvendësuar nga një zemër.

Këngëtarja kohët e fundit u përball me një lajm shumë të hidhur. Ish i dashur i saj Mac Miller vdiq nga overdoza.

Megjithëse lajmi i ndarjes ka pushtuar mediat, asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar ende publikisht.

Top Channel

Related posts

Edhe të huajt pëlqejnë këngën e Adelina Berishës

dritatv

Perfekte pas lindjes! Aktorja shpërthen ndaj Dukeshës, Kate

dritatv

Princi dhe aktorja martohen në maj, në kështjellën “Windsor”

dritatv

Leave a Comment