Çfarë thotë hoxha i Vrellës, që iu la fëmija i sapolindur mbi veturë?

Çfarë thotë hoxha i Vrellës, që iu la fëmija i sapolindur mbi veturë?

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Francë, greva pesëditore dëme në vlerë 100 milionë euro

Autoriteti Kombëtar Francez i Hekurudhave (SNCF) ka bërë të ditur se dëmi i shkaktuar nga greva e punonjësve të tij nga 22 marsi ka...

Thaçi dekretoi Ligjin për demarkacionin me Malin e Zi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, duke u bazuar në kompetencat e tij kushtetuese dhe ligjore ka dekretuar shpalljen e Ligjit për Ratifikimin...

Instagram merr vendimin e papritur: Heq opsionin që të gjithë e përdornin shumë

“Instagram” është një nga rrjetet sociale më të përdorur në botë dhe së fundmi ka bërë disa...

Së fundi

Samsung Galaxy A72 vjen me 5 kamera

Telefoni inteligjent i mesëm do të marrë një tele-kamerë shtesë me zmadhim optik 3x. Samsung supozohet të instalojë një konfigurim të kamerës me 5 sensorë...

Bruksel, punonjësit e transportit publik në grevë

Në Bruksel ka filluar greva njëditore e punonjësve të transportit publik, (AA). Greva ka ndikuar negativisht ndaj qytetarëve që shfrytëzojnë transportin publik për detyra dhe...

Tensioni i ashpër Greqi-Turqi, Pompeo takime me zyrtarët e lartë në Selanik: Çështjet e kufijve detarë duhen zgjidhur …

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, zhvilloi të hënën bisedime me homologun e tij grek Nikos Dendias në një kohë tensionesh mes dy aleatëve...