• Home
  • SPORT
  • Çfarë i tha Ozili Xhakës para se të shënonte golin?
SPORT

Çfarë i tha Ozili Xhakës para se të shënonte golin?

Spread the love

Granit Xhaka ishte njëri nga protagonistët kryesorë në fitoren e Arsenal kundër Newcastle të shtunën.

Ai shënoj një gol të mrekullueshëm nga goditja e lirë. Në momentin e goditjes së lirë, Mesut Ozil dhe Xhaka patën një bisedë të shkurtër. Këtë bisedë e ka zbuluar Graniti pas ndeshjes.

“Po Mesuti më tha se mund ta godasë. Ne provojmë goditje të lira në stërvitje dhe une jam i lumtur që arrita të shënojë” tha Xhaka pas ndeshjes.

Granit Xhaka deri më tani ka shënuar katër gola për Arsenalin në Premier Ligë dhe të gjitha kanë qenë goditje jashtë zonës./Mesazhi/

Related posts

“Princi” Marchisio lë Juventusin pas 25 vitesh

dritatv

Reali largon krizën me një rezultat tenistik

dritatv

Buffon mbush 40 vjeç

dritatv

Leave a Comment