KATEGORIA

LAJME

LAJME 31 05 2020

https://youtu.be/9zQKB9Xf3bg

Lajme dt: 30/05/2020

https://youtu.be/MGdhuB5VoVk

Lajmet dt: 29/5/2020

https://youtu.be/0kNMckyqpAs

LAJME 28 05 2020

https://youtu.be/rzw8xJOzEyE

LAJME dt: 27/05/2020

https://youtu.be/rQgaOguad9o

LAJME dt: 26/05/2020

https://youtu.be/Gqathlu2p3c

LAJME dt: 25/05/2020

https://youtu.be/2vax17Ynsuk

LAJME dt: 23/05/2020

https://youtu.be/XgKHo5ibnaE

LAJME dt: 22/05/2020

https://youtu.be/WpwZWDUbqQc

LAJME dt:21/05/2020

https://youtu.be/fXpeMih0t2w

Lajmet e fundit

Gjeni 3 zgjidhjet e këtij ushtrimi matematikor duke lëvizur vetëm një fije shkrepse

Nëse jeni një fans i vërtetë i enigmës, kjo foto do vërë në punë trurin dhe imagjinatën tuaj. Kushtojini vëmendjen detajeve të vogla dhe...

Numri i të vdekurve nga koronavirusi në Britaninë e Madhe shkon në 39 045 persona

Qeveria britanike ka njoftuar se 111 persona kanë ndërruar jetë nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vend. Kështu, zyrtarisht numri total i viktimave...

Itali: 101 ditë nga fillimi i pandemisë, 60 viktima dhe 178 raste të reja në 24 orë

Sot mbushen 101 ditë nga dita kur në Itali u verifikua viktima e parë nga Covid 19. Ai ishte 78 vjeçari Andrea Trevisian, banor i...

Kryesia e Kuvendit mblidhet nesër për të shqyrtuar kërkesën e LDK-së për seancë

Kryesia e Kuvendit të Kosovës, nesër do të mblidhet për të shqyrtuar kërkesën e Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës për thirrjen e...

OSHEE: Duke nisur nga nesër e pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike ka njoftuar për abonentët se nesër dhe pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Përmes një njoftimi, mësohet...
- ISLAMSHOP.CH -