KATEGORIA

VIDEO

LAJME dt: 04.04.2020

https://youtu.be/i84MUdK-i2Q

LAJME dt:03.04.2020

https://youtu.be/niMvVJgEb9g

Lajme dt: 01.04.2020

https://youtu.be/8-gU2r-auao

Lajme dt: 31.03.2020

https://youtu.be/TN4lbYpwTOA

LAJME dt:30.03.2020

https://youtu.be/e-zKzMcKWOc

LAJME dt: 28.03.2020

https://youtu.be/jMgACmZWei8

TE JETOSH PA BRENGA

https://youtu.be/MDWi2zzzE7M Jeta është një dhuratë e madhe, njeriu në të nuk lihet krejtësisht pa brenga, pikëllime e probleme, ato do ta shoqërojnë atë hap pas...

LAJME dt:27.03.2020

https://youtu.be/lq1wpsB5Nzo

LAJME dt: 26.03.2020

https://youtu.be/qQlWwbwt0_o

LAJME dt: 25.03.2020

https://youtu.be/JFuxxbTwDfc

Lajmet e fundit

Turqia regjistron 73 vdekje të reja nga COVID-19, numri i viktimave rritet në 574

Turqia ka konfirmuar se 73 persona të tjerë kanë vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në vend, duke e çuar në 574 numrin e...

Itali/ Rënie e madhe e numrit të viktimave në 24 orët e fundit

Italia ka publikuar bilancin e 24 orëve të fundit sa i përket të prekurve me Koronavirus. Numri i viktimave ka shkuar në 15887, që...

Shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri, ndërron jetë ish-boksieri

Ka shkuar në 21 numri i viktimave që lidhen me Koronavirusin në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish-boksieri Skënder...

Kurti: Politikanë në Kosovë dhe Serbi duan konflikt në veri të Ibrit

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka thënë se Ministria e Shëndetësisë ka vendosur që Komuna e Mitrovicës Veriore dhe ajo e Zveçanit të jenë...

Edhe 5 raste të reja me koronavirus – shkon në 145 numëri i të infektuarve

Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 93 mostra të marra nga rastet e hospitalizuara në Klinikën Infektive...
- ISLAMSHOP.CH -