Categories Archives: TEKNOLOGJI

Arrinë Lenovo S5 me dy kamera!.

Modeli i ri do të arrijë më 20 mars dhe do të ketë bateri 6000mAh. Po ashtu, sugjerohet se Lenovo S5 do të jetë më i mirë se Xiaomi Redmi Note 5, që do të thotë se mund të presim ekran 18:9, transmeton kosovapress. Pajisja po ashtu do të ket ...