Categories Archives: SPORT

Kane e kërcënon Juventusin.

Harry Kane e ka paralajmëruar Juventusin se Tottenhami do t’i bëjë presion të lartë dhe do të tentojë të krijojë sa më shumë raste në ndeshjen e së mërkurës mbrëma. Spurs barazuan 2-2 në ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës s ...