Categories Archives: SPORT

Neymar pretendon rritje page.

Nuk ka ditë që në media të mos flitet për Neymar dhe kapriçot e tij. Këtë radhë, ajo që e ka vënë në qendër të vëmendjes sulmuesin brazilian është britanikja “The Times”, sipas së cilës, Neymar ka nisur bisedimet me drejtuesit e Pa ...

Besa, barazimi që ngjan si humbje!.

Cuditërisht kavajasit e ndërlikojnë vetë situatën. Vec rasteve pa fund, shpërdorojnë edhe një 11-metërsh. Burreli jep leksion mbi modulin si luhet një takim në transfertë.  Dy herë në dizavntazh dhe gjen më në fund barazimin. “Ligji i p ...