• Home
  • SHQIPERIA
  • Basha: Propaganda e Ramës i ndezi motorët për të mbrojtur pushtetin
SHQIPERIA

Basha: Propaganda e Ramës i ndezi motorët për të mbrojtur pushtetin

Spread the love

Me anë të një postimi në “Twitter”, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar ndaj deklaratës së deputetes së PS, Klotilda Ferhati, e cila tha se kunati i kreut demokrat zotëron 6 kompani reklamash dhe konsulence.

Basha e cilësoi këtë deklaratë si propagandë të Ramës për të mbrojtur pushtetin dhe paratë e Padronit dhe klientëve të tij.

“Propaganda e Ramës i ka ndezur të gjithë motorët. Shpifje e përbaltje nga shërbëtorët e mercenarët e Rames për të mbrojtur pushtetin dhe paratë e Padronit dhe klientëve të tij. Hendeku midis oborrit të Ramës dhe njerëzve të thjeshtë do të thellohet. Unë jam në anën e njerëzve!”, shkroi Basha në “Twitter”./Top Channel/

Related posts

Besa fiton kupën, Dorian Gjuzi: Urime! Tani duam edhe kampionatin!

dritatv

Risitë e CNN në Shqipëri, kur do fillojë nga puna dhe si do ta përzgjedhë stafin

dritatv

Negociatat, Maas: Vendimi i BE, stimul për të vazhduar reformat

dritatv

Leave a Comment