SHQIPERIA

Anulime dhe vonesa fluturimesh në Rinas, pasagjerët të acaruar

Spread the love

Disa fluturime të kompanive ajrore Albawings dhe Blue Panorama janë anuluar ose vonuar të hënën në Rinas, duke acaruar pasagjerët, të cilët kanë pritur për orë të tëra.

Sipas të dhënave nga faqja zyrtare në internet e Aeroportit Ndërkombëtar “Nënë Tereza”, është anuluar fluturimi  i mëngjesit i Albawings drejt Firences, ndërsa është shtyrë ai i së njëjtës kompani drejt Venecias.

Edhe fluturimi drejt Riminit, është shtyrë.

Ndërsa kaos është krijuar te pasagjerët edhe nga fluturimet e kompanisë Blue Panorama, me destinacion Xhenoan dhe Romën, të cilat janë me vonesë./Top Channel/

Related posts

Edi Rama pranon se Shqipëria është në “rrezik” nga gylenistët

dritatv

Reforma e ujit, Bonati apel prefektëve: Administrata të japë shembullin

dritatv

Reagim ndaj Veliajt, Meta del hapur: jo prishjes së godinës së Teatrit Kombëtar; të restaurohet

dritatv

Leave a Comment