• Home
  • SHOWBIZ
  • Albëria dhe Anxhelina shkëlqejnë së bashku në një fotografi nënë e bijë
SHOWBIZ

Albëria dhe Anxhelina shkëlqejnë së bashku në një fotografi nënë e bijë

Spread the love

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është shprehur gjithmonë se ndjehet shumë krenare me dy vajzat e saj, Anxhelinën dhe Agnesën.

 Anxhelina zgjodhi të njëjtën rrugë si e ëma duke u bërë këngëtare, ndërsa për momentin është tërhequr paksa nga muzika, pasi vazhdon studimet në Los Angeles.

Largësia ka bërë që Anxhelina të ndjejë shumë mall për nënën e saj, dhe kështu vendosi që në rrjetin e saj social Instagram, të publikojë një fotografi shumë të ëmbël të realizuar kohë më parë, ku shihet bashkë me të ëmën.

Ato duken shumë të lumtura pranë njëra-tjetrës, ndërsa shkëlqejnë me pamjen.

Ndonëse janë nënë e bijë, ato duken sikur të ishin shoqe, kjo falë vitalitetit që Albërie Hadërgjonaj ruan edhe pas kaq vitesh. /Telegrafi/

Related posts

Marina dhe Geti shkojnë me pushime, aty ku do donim të ishim të gjithë (Foto)

dritatv

Beyonce dhe Jay Z marrin “Çelësin e qytetit”

dritatv

Caktohet data e dasmës së Princit Harry me Meghan Markle

dritatv

Leave a Comment