SHQIPERIA

Akulli në rrugë, bllokohet autostrada Shkodër-Hani i Hotit

Spread the love

Reshjet e dendura të dëborës kanë sjellë pasditen e kësaj të enjteje bllokimin e autostradës Shkodër-Hani i Hotit.

Sipas raportimeve të fundit nga vendngjarja, kalimi i automjeteve është bllokuar te mbikalimi në fshatin Vrakë.

Korrespondenti i Top Channel nga kryeqendra e veriut njofton se prania e akullit në rrugë e bën të pamundur kalimin e automjeteve.

Ndaj do të pritet për ndërhyrjen e autoriteteve lokale dhe borëpastrueseve që të bëjnë kriposjen dhe hedhjen e skorjeve në rrugë, për të zhbllokuar trafikun.

Related posts

Vettingu/ Konfirmohet në detyrë edhe gjyqtari Gentjan Medja

dritatv

Gjykata e lë në burg, Kishta: Burri më dhunonte, vajzat do t’i mbysja se janë të miat

dritatv

Fëmijët e kromit, zgjidhje ekstreme për të frenuar fenomenin

dritatv

Leave a Comment