Aksident tragjik në Tiranë, humb jetën 17-vjeçari dhe plagosen pesë të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë rrethrrotullimit të TEG në Tiranë, ku janë përplasur 3 automjete dhe një 17-vjeçar ka humbur jetën, ndërsa 3 të tjerë janë plagosur.

Sipas policisë 17-vjeçari K.V ka ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve të marra, ndërsa 3 personat e tjerë kanë marrë dëmtime të lehta.

Informacion paraprak:

Rreth orës 22:00, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan janë përplasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes nga plagët e marra ka ndërruar jetë në spital shtetasi; K. V.,17 vjeç, ndërkohë për ndihmë mjeksore kanë shkuar dhe tre shtetas të tjerë pa probleme për jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Në Zvicër hapet edhe një shkollë shqipe (Foto)

LAPSH “Naim Frashëri” për kantonin e Cyrihut, të mërkuren në Efretikon në praninë e shumë prindërve dhe nxënësve hapi dyert edhe të një shkolle...

Spanjë, socialistët dhe Podemos synojnë koalicion qeveritar

Duke u përballur me rrethana të ndryshuara me rritjen e ekstremit të djathtë në Parlamentin e Spanjës,...

Kostot e koncesioneve u rritën; Ahmetaj shpjegon në Kuvend paketën 1 miliardë euro

Në Kuvend është debatuar sot në lidhje me kostot e rritura te kontratave koncesionare. Ministri i Financave tregoi se bëhet fjalë për 1.2 miliardë...

Së fundi

Kosovë: Janë rregjistruar 27 raste të reja me Covid-19

NJËZET E SHTATË RASTE ME COVID-19! Sot më 01 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 172...

Samsung rikthehet me tre modele të reja. Ja për çfarë bëhet fjalë

Samsung rikthehet në tregun britanik me tre modele të reja të laptopëve. Samsung ka munguar në tregun e laptopëve në Mbretërinë e Bashkuar për...

Gjeni 3 zgjidhjet e këtij ushtrimi matematikor duke lëvizur vetëm një fije shkrepse

Nëse jeni një fans i vërtetë i enigmës, kjo foto do vërë në punë trurin dhe imagjinatën tuaj. Kushtojini vëmendjen detajeve të vogla dhe...