• Home
  • SHQIPERIA
  • Aksident në Qafë Kashar, radhë të gjata në autostradën Tiranë-Durrës
SHQIPERIA

Aksident në Qafë Kashar, radhë të gjata në autostradën Tiranë-Durrës

Spread the love

 

 

Dy aksidente automobilistikë shumë pranë njëri-tjetrit, kanë ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë zonës së quajtur Qafa e Kasharit.

 Ngjarja është raportuar në orët e paradites së të dielës, teksa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për përcaktimin e shkaqeve.

Paraprakisht raportohet se nga përplasjet e mjeteve, ka vetëm dëme materiale, ndërsa aktualisht është krijuar një radhë e gjatë mjetesh në autostradë, në kahun që shkon nga Tirana për në Durrës.

Top Channel

Related posts

KE: Shqiptarët punojmë 48 orë në javë, më gjatë se gjithë Europa

dritatv

“S’ka marrëveshje për detin me Greqinë, 12 miljet nga konventa”

dritatv

Basha thirrje të fortë: Po kërkoni që ti vini flakën parlamentit

dritatv

Leave a Comment