SHQIPERIA

Aksident në Qafë Kashar, radhë të gjata në autostradën Tiranë-Durrës

Spread the love

 

 

Dy aksidente automobilistikë shumë pranë njëri-tjetrit, kanë ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, pranë zonës së quajtur Qafa e Kasharit.

 Ngjarja është raportuar në orët e paradites së të dielës, teksa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për përcaktimin e shkaqeve.

Paraprakisht raportohet se nga përplasjet e mjeteve, ka vetëm dëme materiale, ndërsa aktualisht është krijuar një radhë e gjatë mjetesh në autostradë, në kahun që shkon nga Tirana për në Durrës.

Top Channel

Related posts

AKU bllokon 375 kg kafe në Morinë dhe 21.6 ton qumësht pluhur

dritatv

“Unaza duhet të ndërtohet”; Reagojnë banorët e “Astirit” për projektin

dritatv

Platforma/ Rama-qytetarëve: Mos lejoni që t’u shohin nga xhepi!

dritatv

Leave a Comment