Aksident në Lushnje-Rrogozhinë, mjeti del nga rruga, plagoset shoferi

Aksident në Lushnje-Rrogozhinë, mjeti del nga rruga, plagoset shoferi!
Një aksident është regjistruar sot në aksin Lushnje-Rrogozhinë, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur.
Nga të dhënat paraprake mësohet se një mjet ka dalë nga rruga, ndërkohë që drejtuesi i mjeti ka mbetur i plagosur, identiteti i të cilit nuk dihet ende.
Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërkohë që policia po heton në lidhje me ngjarjen.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Prokuroria zbulon mashtrimet e “Burdushit”, i ngre aktakuzë

Prokuroria Themelore Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj Hysni Peqani i njohur si “Burdushi”. Sipas aktakuzës së Prokurorisë, “Burdushi” i njohur si mjek popullor akuzohet se...

Për 24 orë, 37 të arrestuar në Kosovë për vepra penale

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se ka arrestuar 37 persona nën dyshimin për vepra të ndryshme penale, siç...

Mediat serbe: “Njohja, pa njohje”, zgjidhja kreative për Kosovën të cilën do të mund ta pranonin edhe amerikanët!

  “Më mirë të kemi diçka sesa asgjë”, citohet të ketë thënë presidenti serb Aleksandar Vuçiç, duke komentuar qëndrimin serb në raport me Kosovën. Ndërsa ministri...

Së fundi

Samsung rikthehet me tre modele të reja. Ja për çfarë bëhet fjalë

Samsung rikthehet në tregun britanik me tre modele të reja të laptopëve. Samsung ka munguar në tregun e laptopëve në Mbretërinë e Bashkuar për...

Gjeni 3 zgjidhjet e këtij ushtrimi matematikor duke lëvizur vetëm një fije shkrepse

Nëse jeni një fans i vërtetë i enigmës, kjo foto do vërë në punë trurin dhe imagjinatën tuaj. Kushtojini vëmendjen detajeve të vogla dhe...

Numri i të vdekurve nga koronavirusi në Britaninë e Madhe shkon në 39 045 persona

Qeveria britanike ka njoftuar se 111 persona kanë ndërruar jetë nga koronavirusi në 24 orët e fundit në vend. Kështu, zyrtarisht numri total i viktimave...