KURIOZITETE

Aksident i pabesueshëm: kamioni përfundon në çatinë e shtëpisë (video)

Spread the love

Kamerat në automjete janë vërtet një gjë e bukur. Përveç që të ndihmojnë në rast të ndonjë aksidenti, le të themi kur duhet të vërtetoni se nuk është faji juaj, ata po regjistrojnë gjithçka që po ndodh përpara jush. Si kjo, kur një kamion, i cili ecte në një rrugë në Alban, Ontario, Kanada, përfundoi në çatinë e një shtëpie.

Në videon, e xhiruar këtë të hënë nga dikush me emrin Denis dhe i postuar në Facebook nga Sharon Gauthier, shohim një kamion të madh që del nga rruga dhe përfundon në çatinë e një shtëpie.

Për fat të mirë, askush nuk u lëndua.

As pronari i shtëpisë, i cili nuk ishte brenda në momentin e aksidentit, dhe as shoferi 24-vjeçar. /tesheshi.com/

Related posts

Shkencëtarët: “Selfie” shkakton narcizëm

dritatv

A na bëjnë udhëtimet më kreativë?

dritatv

Dhjetë leksione nga rënia e Romës së Lashtë

dritatv

Leave a Comment