Aksident i pabesueshëm: kamioni përfundon në çatinë e shtëpisë (video)

Kamerat në automjete janë vërtet një gjë e bukur. Përveç që të ndihmojnë në rast të ndonjë aksidenti, le të themi kur duhet të vërtetoni se nuk është faji juaj, ata po regjistrojnë gjithçka që po ndodh përpara jush. Si kjo, kur një kamion, i cili ecte në një rrugë në Alban, Ontario, Kanada, përfundoi në çatinë e një shtëpie.

Në videon, e xhiruar këtë të hënë nga dikush me emrin Denis dhe i postuar në Facebook nga Sharon Gauthier, shohim një kamion të madh që del nga rruga dhe përfundon në çatinë e një shtëpie.

Për fat të mirë, askush nuk u lëndua.

As pronari i shtëpisë, i cili nuk ishte brenda në momentin e aksidentit, dhe as shoferi 24-vjeçar. /tesheshi.com/

- Reklamë -

LEXO MË SHUMË

Presidenca: Kuvendi lumë fyerjesh që s’i shërben zgjidhjes së krizës

Insitucioni i Presidentit, përmes këshilltari të tij ligjor Besnik Dervishaj e konsideron debatin e zhvilluar sot në parlament një lumë sharjesh e fyerjesh që...

Qeveria ndan 326 mijë euro për organizatat e dala nga lufta

Qeveria e Kosovës ka marrë vendimin për ndarjen e 326 mijë 400 eurove për organizatat e dala nga lufta. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale...

Fitore shqiptare në Rumani, 17-vjeçarja rrëmbeu trofeun

Ajo është momentalisht adoleshentja më e famshme në Ballkan. Inis Neziri, 17-vjeçarja nga Shqipëria, është fituese e çmimit të madh në Festivalin Ndërkombëtar “Dreri...

Së fundi

Gjykata: Ok ekstradimit të Seferit. A rrezikohet precedenti Seitaj?

Një prej të arrestuarve të operacionit “Vol-vo 4” apelon kundër ekstradimit në Itali. Bëhet fjalë për Hajri Seferin, një prej personave të akuzuar dhe...

Drejton makinën i dehur, përplaset me një mjet tjetër

  Një 34-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Beratit pasi ka qenë duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur, e për pasojë është...

Tërmeti lë në qiell të hapur familjen prej 5 anëtarësh

Tërmeti i fuqishëm që goditi vendin paraditen e sotme, ka shkaktuar më shumë dëme materiale në qarkun e Durrësit, ku edhe është regjistruar dhe...