Daily Archives: Jan 10, 2020

We can't let history be forgotten.

Kur do të nisin protestat? Dash Shehi: S’ka ndonjë vendim, por ja zgjidhja për krizën….

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, në një intervistë për Report Tv deklaroi se opozita i qëndron kërkesës...

Ministri turk, Kurum, viziton institucionet turke në Shqipëri

Ministri i Mjedisit dhe Urbanizmit i Turqisë, Murat Kurum, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në...

Çfarë është Obeziteti?

Dr. Entela Puca, mjeke endokrinologe pranë Spitalit Amerikan 2, na jep më shumë informacion për atë që...

Ish-eurodeputetja Doris Pack: Tradhti nëse Rama e pranon ‘Mini-Shengenin’ pa Kosovën

Iniciativa e Edi Ramës, Aleksandër Vuçiçit dhe Zoran Zaevit për të formuar një ‘Mini-Shengen’ ka marrë kritika...

Makina aksidenton këmbësorin në Pogradec, transportohet në gjendje të rëndë në spital

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Pogradec, ku për pasojë një makinë ka përplasur një...

Bamirësia/ Italia thyen Greqinë falë një autogoli dhe fiton turneun “Të ndërtojmë së bashku”

Italia ka mposhtur Greqinë në finalen e turneut bamirës “Të ndërtojmë së bashku”, të ardhurat e të...