Daily Archives: Jan 3, 2020

We can't let history be forgotten.

Pamje tronditëse, shoferi regjistron me celular aksidentin e tmerrshëm (VIDEO)

Shoferi i një automjeti që udhëtonte në California regjistroi me aparatin e tij celular një aksident të...

Qepa e kuqe efektive në luftën kundër kancerit

Qepa ka veti të mëdhaja ushqyese dhe i shërben për mrekulli organizmit të njeriut, por përveç kësaj...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta ish-deputeti i PD

Është ndarë nga jeta në moshën 50-vjeçare pas një sëmundje të rëndë ish-deputeti i PD-së, Ali Gripshi.

Gjermani/ Paragjykimet ndaj të huajve nuk janë njësoj

Në një kohë që disa të huaj shihen me sy pozitiv në Gjermani, të tjerë priten me...

‘Goditje e merituar ndaj regjimit të Ajetullahve/ Berisha përshëndet eleminimin e gjeneralit Soleimani

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur sulmin e forcave amerikane ndaj autokolonës së makinave të Forcave Popullore të...