Daily Archives: Dec 1, 2019

We can't let history be forgotten.

Ermal Meta bën gjestin e madh, do rindërtojë shtëpinë e një familjeje të prekur nga tërmeti: Të mos e kalojnë dimrin nën rrënoja

Një solidaritet i madh në mbarë botën për shqiptarët, që po kalojnë momentet më të tmerrshme të...

Mesazhi befasues, kush është futbollisti i njohur shqiptar që dhuron 10 mijë paund për të prekurit nga tërmeti

Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” vijon misionin, në ekranin e News24, për mbledhjen e sa më shumë fondeve, që...

Prapaskenat, a iku vërtetë Valbona Sako pas dy gafave në media?!

Kryetarja e Bashkisë Durrës la detyrën sot duke e njoftuar largimin me katër radhë në rrjetet sociale,...

Sejamini: Rama është ndërtuesi më i madh në histori, sot bën si i pafajshëm për katrahurën urbanistike

Neritan Sejamini, ka komentuar sjelljen e kryeministrit Rama, pas tragjedisë që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit. Sejamini...

Kaba: Paratë e rindërtimit, në katër firma të Ramës

Nga Dritan Kaba Sot po ndiqja me shumë vemëndje dhe shqetësim qytetar mbledhjen e...

Çim Peka, Ramës/ Mediat skandaloze? Lejet skandaloze i dhe ti me Gjushin, apo mediat?

Gazetari Çim Peka replikon në distancë me kryeministrin Edi Rama, i cili gjatë mbledhjes së sotme të...