Daily Archives: Nov 12, 2019

We can't let history be forgotten.

Kia sjell “Optiman” e re me një dizajn sportiv

Kia ka publikuar skicën e re të dizajnit të gjeneratës së ardhme të limuzinës Optima.

Për herë të parë në kombëtare, Kamberi: Pse zgjodha Shqipërinë

Florian Kamberi doli në konferencën për shtyp për herë të parë si futbollist i kombëtares shqiptare të...

Porsche Panamera e re vjen me disa ndryshime

Vetëm njohësit më të mirë të modelit Panamera, do të vërejnë menjëherë ndryshimet e lehta që ka...

Macron: Sistemi ndërkombëtar në një krizë të “paprecedentë”, NATO po rrezikon …

Presidenti francez Emmanuel Macron shprehu keqardhjen për “krizën e paprecedentë” në sistemin politik global dhe bëri thirrje...

Poeti Albi Lushi prezanton librin e tij me poezi “Dhimbje në kohët e foljeve” në Panairin e Librit 2019

Nga dt 13-17 nëntor organizohet, PANAIRI I LIBRIT 2019 në Pallatin e Kongreseve Tiranë.

Përplasja në Astir, policia jep të dhënat zyrtare: U plagosën 5 efektivë, 1 i arrestuar dhe 25 të proceduar (Akuzat)

Policia e Tiranës jep informacion zyrtar lidhur me personat e shoqëruar për përplasjen e ndodhur sot në...