Daily Archives: Nov 6, 2019

We can't let history be forgotten.

Rrëmbehet aeroplani? “Situatë e dyshimtë” në aeroportin Schiphol të Amsterdamit

Policia Ushtarake Mbretërore Hollandeze po heton një “situatë të dyshimtë” në Aeroportin Schiphol të Amsterdamit, tha një...

Juventus dhe Bajern Mynih mbarojnë punë me grupin, janë zyrtarisht në 1/8-at e Championsit

Një gol i Duglas Kostës në minutën e 92-të i dha Juves kalimin në një të tetat...

Valdete Daka: Nesër i shpallim rezultatet përfundimtare

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka, ka thënë se ky komision ka më tepër se një javë që...

Reshjet deri në 82 mm, Shërbimi Meteorologjik Ushtarak: Pjesa veriperëndimore më e prekur

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak jep të dhëna për reshjet e shiut të rëna gjatë ditës së sotme në...

“Riorganizim për sfidën e vitit 2021”, çfarë shkruan Rama për zgjedhjet në PS

Kryeministri Edi Rama deklaron se Partia Socialiste po ripërtërihet dhe riorganizohet për sfidën e vitit 2021.

VIDEO/ Nuk mjafton Shkodrani, Arsenal ngec në Portugali

Një gol i Shkodran Mustafit nuk i ka mjaftuar Arsenalit për të marrë fitoren e katërt radhazi...