Daily Archives: Oct 13, 2019

We can't let history be forgotten.

VIDEO/ Makina “Audi” merr flakë në autostradën Tiranë – Elbasan

Një makinë tip “Audi” ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan. Ngjarja ka...

YPG/PKK sulmon civilët në Jerablus, raportohen të vrarë dhe të plagosur

Dy vetë kanë humbur jetën si pasojë e sulmit të organizatës separatiste terroriste YPG/PKK ndaj një automobili civil, që...

Basha reagon për shoqërimet tek Unaza: Ngjarje si kjo na mbajnë larg Europës

Kryetari i PD Lulzim Basha ka reaguar në “Facebook” pas arrestimit të Klevis Balliut dhe protestuesve të...

Erdogan: Qëndrojmë kundër atyre që dëshirojnë të copëtojnë Sirinë

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan, ka deklaruar se Turqia nuk ka synime në tokat e Sirisë...

Operacioni “Burimi i Paqes”, 525 terroristë të neutralizuar në veri të Sirisë

Gjithsej 525 terroristë janë neutralizuar që nga fillimi i operacionit "Burimi i Paqes" në veri të Sirisë,...

Arrestimet tek Astiri/ Spaho: Skenar i policisë i urdhëruar nga Rama

Arrestimi i Klevis Balliut dhe protestuesve të tjerë, një skenar i përgatitur nga Edi Rama. Kështu është...