Daily Archives: Sep 17, 2019

We can't let history be forgotten.

Haradinaj: Veseli nuk din as vetë se çfarë thotë në fjalimet e tij!

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, gjatë prezantimit të programit të tij, ka...

Kurti: Si kryeministër do të kërkoj që të hiqet taksa në Rrugën e Kombit

Kandidati për Kryeministër të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti është i pakënaqur me marrëdhëniet mes Shqipërisë...

Kamera e fshehtë në Stop: Seks dhe dhurata për provimet e universitetit

“Një puthje, më! Një puthje, se ma nxive jetën!” Emisioni “Stop” solli sonte një...

I kërkoi favore seksuale studentes, shoqërohet në polici pedagogu Denis Himci

Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetiot të këtij qyteti...

“Ne duam paqe, por nëse India na sulmon ne do t’i kundërpërgjigjemi”

Presidenti i Pakistanit, Arif Alvi ka deklaruar se India ka zbatuar një politikë shtypëse ndaj pakicave në...

Turqia parandalon emigracionin e parregullt në Evropë

Në Turqi për 8.5 muajt e fundit të këtij viti janë kapur 269 mijë e 59 emigrantë...