Monthly Archives: February, 2019

We can't let history be forgotten.

Fulham shkarkon Claudio Ranierin

Claudio Ranieri nuk është më trajner i Fulhamit. Skuadra e Fulhamit ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Claudio Ranierin për ndërprerjen e bashkëpunimit. Trajneri italian...

Beqa: Taksa nuk e çon vendin në zgjedhje, por më të fortë jemi me SHBA-në se sa me taksën

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hajdar Beqa ka thënë se taksa nuk do ta çojë vendin në zgjedhje. Në “Express Intervistën” në KTV, Beqa...

I vendosin 40 milionë lekë gjobë, reagon ashpër Arbër Çepani: E urrej veten, do kaloni mbi kufomën time!

Aktivistit Arbër Çepani, i kanë vendosur në barin e tij një gjobë prej 40 milionë lekësh nga drejtoria e Tatimeve. Kjo ka nxitur një...

10 fitore në 10 vjet, Barcelona ka pushtuar Madridin

Suksesi i Barcelonës në “Santiago Bernabeu” është i dhjeti në dhjetë vitet e fundit. Një sukses shumë i madh ky, duke parë dhe madhështinë...

Presioni i ndërkombëtarëve, Mustafaj: Ja ç’duhet të bëjë opozita

Politikani, shkrimtari dhe diplomati Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24 komentoi zhvillimet më të fundit politike,...

Klop nxjerr foton e Ramës me xhupin e Liverpulit

Edi Rama përfundon në lupën e Jurgen Klop, trajnerit gjerman të Liverpulit që po udhëheq kampionatin anglez dhe ka ngritur peshë tifozërinë e “The...