Daily Archives: April 14, 2018

Putin takim me presidentin palestinez.

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka zhvilluar një takim në Kremlin me presidentin palestinez Mahmud Abbas. Sipas një deklarate nga Kremlini, Putin në një deklaratë para takimit me Abbas tha se do të diskutojnë marrëdhëniet dypalëshe si dhe ...