Daily Archives: March 7, 2018

Kane e kërcënon Juventusin.

Harry Kane e ka paralajmëruar Juventusin se Tottenhami do t’i bëjë presion të lartë dhe do të tentojë të krijojë sa më shumë raste në ndeshjen e së mërkurës mbrëma. Spurs barazuan 2-2 në ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës s ...

Luftë tregtare SHBA-Gjermani….

    Paralajmërimet e Donald Trumpit se masat e tij nuk do të ndalen tek importi i çelikut dhe aluminit, por do të prekin edhe makinat, kanë mbjellë shqetësim në mesin e industrisë gjermane të automjeteve.  Trumpi ankohet për mungesë ...